HARMONOGRAM

ke stažení v PDF | DOC

 středa 8. 5.    
14:00 - 18:30 Příjezd týmů, ubytování
15:30 - 18:30 Příprava hřišť, trénink, setkání
19:00 - 20:00 Oslava "120"
20.00 - 24:00 Afterparty
 čtvrtek 9. 5.    
8:00 - 10:00 Úklid, trénink, relaxace
12:00 - 15:30 Prezence, příprava, ubytování
Předehrávky nohejbal či šimbal
14:00 - 18:00 Lodě 1 Ž + 1 M
16:00 - 20:00 Šimbal 1 Ž, 1 M, 1 BP
Badminton 1 Ž + 1 M
Klasický Dlaždič (nejprve muži, pak ženy) 1 Ž, 1 M
Licitovaný Mariáš 2 BP
18:00 - 20:00 Střelba ze vzduchovky 2 BP
20:30 - 21:00 Oslava Třicátého ročníku Velkého Dláždění
21:00 - 22:45 Koncert Fleret
23:00 - 2:00 Diskotéka
2:00 - ??? Dobrou noc
 pátek 10. 5.    
8:00 - 8.30 Překvapení 1 (v jídelně)
8:45 - 9:30 Slavnostní nástup (před jídelnou)
9:45 - 17:00 Volejbal 2 Ž + 2 M + 2BP
10:00 - 12:15 Scrabble 2 BP
Dáma 1 Ž
do 12:00 odevzdání článku do Dlaždiče
12:45 - 14:45 Stolní tenis 1 M
12:45 - 14:15 Duatlon 1 Ž
13:15 - 15:00 Duatlon 1M
13:30 - 15:45 Dáma 1 M
13:30 - 15:00 Šipky 2 BP
15:30 - 17:30 Koncept 2 BP
Stolní tenis 1 Ž
17:00 - 20:30 Indiánská stezka 4 -5 BP
17:30 - 20:00 Fotbalové dovednosti 1-2 Ž, 1-2 M
Dohrávka šimbalu, předehrávky nohejbalu
17:30 - 19:30 Šachy 1 Ž
17:30 - 20:00 Cvičení na hudbu 1 BP
20:15 - 22:00 Tanec 2 Ž, 2 M
20:00 - 21:45 Noční šílená běhačka 1 ž + 2 BP
20:00 - 22:00 Dixit 1-2 BP
22:00 - 2:00 Diskotéka
2:00 - ??? Dobrou noc!
 sobota 11. 5.    
8:00 - 8:30 Překvapení 2 (v jídelně)
9:00 - 11:00 Orientační běh 1 M
Dánské kuželky 2-4 BP
Hod na basketbalový koš 1 Ž, 1 M
9:00 - 11:15 Ringo SMT A 1 Ž, 1 M, 1 BP
10:30 - 12:30 Šachy 2 M
10:30 - 13:00 Orientační běh 1 Ž
11:15 - 13:15 Petanque 2 M
11:30 – 14:15 Ringo SMT B 1 Ž, 1 M, 1 BP
13:15 - 15:45 Aktivity 2-3 BP
Ringocesta 2 Ž
14:00 - 19:00 Nohejbal 3 BP
14:00 - 16:15 Ringo dvojice muži 2 M
14:45 - 16:45 Horské kolo 1 M
15:45 - 17:45 Abalone 1 Ž
16:00 - 18:00 Horské kolo 1 Ž
16:15 - 19:00 Ringo dvojice ženy 2 Ž
16:30 - 19:30 Ringocesta 2 M
16:30 - 18:30 Kroket 2 M
18:30 - 20:30 Kroket 2 Ž
Petanque 2 Ž
Abalone 1 M
21:00 - 00:00 Zlaté devadesátky – taneční večírek
00:00 - 2:00 Taneční diskotéka
2:00 - ??? Dobrou noc!
 neděle 12. 5.    
8:00 Společná ranní rozcvička – dáme stovku?
8:45 - 10:45 Dohrávky
11:30 - 12:00 Štafeta
poté Úklid
13:00 Vyhodnocení 30. Velkého Dláždění
poté Úklid
cca 15:00 Odjezd účastníků 2 M
poté Úklid a odjezd pořadatelů
poté Vyhodnocení úklidu a týmové „after party“
a poté Psaní článků do Dlaždiče
a ještě pozdeji Vzpomínky...





DUHA KLUB DLAŽKA

Palackého 1, Přerov 750 02
dlazka@dlazka.cz, 603 886 644

dlazka